Přihlášení pro členy Vyplň svojí přezdívku a klikni na tlačítko přihlásit. Obratem do tvé schránky dorazí e-mail s potvrzovacím odkazem. Kliknutím na tento odkaz budeš automaticky přihlášen. přihlásit
Symbolika

Oddílové vlajky

Současné vlajky

Vlajka Alnilamu

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen na tři svislé pruhy v poměru 1:2:1. Žerďový a vlající pruh je modrý, středový pruh bílý.

Prapor Alnilamu

Vychází z vlajky. V žerďovém pruhu dole je doplněn zlatým nápisem Karlovy Vary, pod kterým je umístěn znak města Karlovy Vary. Ve vlajícím pruhu nahoře se nachází zlatý napis 14. ODDÍL ALNILAM doplněný o znak Alnilamu, bez podkladové ORIONské hvězdy. Rubová strana praporu je modrá.

Historické vlajky

Vlajka Alnilamu

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen v poměru 1:2:1 na tři svislé pruhy. Bílý, modrý, bílý. Prostřední pruh je zkosený do prava směrem do dolního rohu a ja na něm umístěné vyobrazení souhvězdí Orion, kde prostřední hvězda Alnilamu je nahrazena zlatou lilií.

Hodnostní vlajky

Vlajka palubního

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen na tři svislé pruhy v poměru 1:2:1. Žerďový a vlající pruh je modrý, středový pruh bílý. V žerďovém horním rohu je pěticípá modrá hvězda.

Vlajka kapitána

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen na tři svislé pruhy v poměru 1:2:1. Žerďový a vlající pruh je modrý, středový pruh bílý. V žerďovém pruhu jsou dě pěticípé modrá hvězda, umístěné v horním a dolním rohu.

Vlajka přístavního

Modrý obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 bílým znakem vodních skautů a jednou bílou hvězdou v horním žerďovém rohu.

Vlajka kapitána přístavu

Modrý obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 bílým znakem vodních skautů a dvěmi býlími hvězdami v žerďovém pruhu.

Vlajka komodora

Bolý obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 modrým znakem vodních skautů a jednou modrou hvězdou v horním části žerďového pruhu.

Vlajky ORIONu

Vlajka ORIONu

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen v poměru 1:2:1 na tři svislé pruhy. Bílý, modrý, bílý. Prostřední pruh je zkosený do prava směrem do dolního rohu a ja na něm umístěné vyobrazení souhvězdí Orion.

Vlajka přístavu ORION

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen v poměru 1:2:1 na tři svislé pruhy. Bílý, modrý, bílý. V prostředním pruhu je vyobrazena skautská vodácká lilie s ORIONskou hvězdou uprostřed, vnořená do třech vlnitých pruhů symbolizujících tři řeky, protékající Karlovými Vary.