Přihlášení pro členy Vyplň svojí přezdívku a klikni na tlačítko přihlásit. Obratem do tvé schránky dorazí e-mail s potvrzovacím odkazem. Kliknutím na tento odkaz budeš automaticky přihlášen. přihlásit
Symbolika

Oddílové symboly

Oddílové vlajky

Vlajka Alnilamu

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen na tři svislé pruhy v poměru 1:2:1. Žerďový a vlající pruh je modrý, středový pruh bílý.

Vlajka Alnilam

Prapor Alnilamu

Vychází z vlajky. V žerďovém pruhu dole je doplněn zlatým nápisem Karlovy Vary, pod kterým je umístěn znak města Karlovy Vary. Ve vlajícím pruhu nahoře se nachází zlatý napis 14. ODDÍL ALNILAM doplněný o znak Alnilamu, bez podkladové ORIONské hvězdy. Rubová strana praporu je modrá.

Prapor Alnilam

Hodnostní vlajky

Vlajka palubního

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen na tři svislé pruhy v poměru 1:2:1. Žerďový a vlající pruh je modrý, středový pruh bílý. V žerďovém horním rohu je pěticípá modrá hvězda.

Vlajka Alnilam - palubního

Vlajka kapitána

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen na tři svislé pruhy v poměru 1:2:1. Žerďový a vlající pruh je modrý, středový pruh bílý. V žerďovém pruhu jsou dě pěticípé modrá hvězda, umístěné v horním a dolním rohu.

Vlajka přístavného

Vlajka přístavního

Modrý obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 bílým znakem vodních skautů a jednou bílou hvězdou v horním žerďovém rohu.

Vlajka přístavního

Vlajka kapitána přístavu

Modrý obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 bílým znakem vodních skautů a dvěmi býlími hvězdami v žerďovém pruhu.

Vlajka kapitán přístavu

Vlajka komodora

Bolý obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 modrým znakem vodních skautů a jednou modrou hvězdou v horním části žerďového pruhu.

Vlajka komodora

Vlajky ORIONu

Vlajka ORIONu

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen v poměru 1:2:1 na tři svislé pruhy. Bílý, modrý, bílý. Prostřední pruh je zkosený do prava směrem do dolního rohu a ja na něm umístěné vyobrazení souhvězdí Orion.

Vlajka ORION

Vlajka přístavu ORION

Obdelníkový tvar listu v poměru 2:3 rozdělen v poměru 1:2:1 na tři svislé pruhy. Bílý, modrý, bílý. V prostředním pruhu je vyobrazena skautská vodácká lilie s ORIONskou hvězdou uprostřed, vnořená do třech vlnitých pruhů symbolizujících tři řeky, protékající Karlovými Vary.

Vlajka přístavu

Znaky

Znak Alnilamu

Skautská lilie s kotvou je podložena bílou ORIONskou hvězdou. Na středu lilie se nachází lodní kormidlo, jehož střed tvoří osmicípá zlatá hvězda na bílém podkladu.

Znak Alnilam

Znak přístavu

Zlatá vodácká lilie se zlato-modrou ORIONskou hvězdou uprostřed, vnořená do třech modrých vlnitých pruhů symbolizujících tři řeky, protékající Karlovými Vary.

Znak přístavu